Зеконом на ремонті техніки: купуй оптом дизельне паливо Євро 5 з Мозирського НПЗ та заправляй двигун пальним без домішок та шкоди для моторів

Постійний ремонт машини через неякісне паливо – це головний біль автомобілістів, власників транспортних та сільськогосподарських фірм. Дизельного паливо стандарту ЄВРО 5 на ринку Східної Європи не існує, якщо не враховувати розбавлені підробки. Вони ледве дотягують до стандарту ЄВРО 2. Це стає причиною того, що деталі вашого двигуна  швидко зношуються, а мотор заледве заводиться.

Виникає запитання: чи можливо купити дизель ЄВРО 5 в Україні, який відповідає заявленим стандартам? Звісно. Для цього наша компанія «Suvger» доставляє дизель з модернізованого Мозирського НПЗ у Білорусії.

Переваги дизельного палива Мозирського НПЗ

  • Ви не переплачуєте за розбавлене паливо, а купляєте справжній дизель ЄВРО-5 за аналогічною ціною;
  • Дизель ЄВРО-5 захищає мотор від зношування та забезпечує роботу паливної системи;
  • Вигідні умови з Мозирським НПЗ дозволяють продавати дизель за найнижчою ціною на ринку;
  • Точний розлив з цифровими покажчиками;
  • Екологічність: низький вміст поліароматичних вуглеводів та сірки (ГОСТ: 10 мг/кг, а ЄВРО-3 – це 350 мг/кг) зменшують утворення диму та викиди в атмосферу;
  • Довговічність ваших двигунів забезпечена!

Якісний дизель ЄВРО-5 – це наша гордість, адже ми впевнені у його якості та мінімальних сторонніх домішках. Якщо ви хочете переконатись у його якості, запрошуємо до нас «Suvger» взяти пробу та перевірити. Попереджаємо: після результатів випробування ви захочете купити Мозирського дизелю ще більше, ніж планували спочатку!

Дизель ЄВРО-5 – це найкращий варіант для мотора

Сучасні двигуни та генератори заточені під стандарт дизелю від ЄВРО-4. Якщо ви купляєте нижчий клас палива, або недобросовісні постачальники розбавляють дизель, то мотор зношується. Техніка погано заводиться, або глохне.

Дизель допомагає мотору працювати:

v  Техніка легше заводиться та працює як годинник.

v  Корозія не загрожує мотору з якісним дизелем;

v  Зникають побічні шуми та вібрації в моторі;

v  Менше залишку відкладається на поршнях та циліндрах;

Купити дизель ЄВРО-5 за оптовою ціною: оплачуй наперед, або після доставки

Здійсни покупку за зниженим тарифом: заповни форму, вкажи своє ім’я та спосіб доставки (самовивіз, або ми привеземо в будь-яку точку країни).

Ми впевнені в якості мозирського дизелю ЄВРО-5!

Запрошуємо  перевірити якість палива самотужки. Переходь на дизель ЄВРО-5 міжнародного класу швидше за своїх конкурентів!

Купити дизельне паливо Євро-5

 

share post:

Залишити відповідь