Мінеральні добрива в фермерському господарстві: призначення, види

У фермерському господарстві величезну роль грають мінеральні добрива, від яких в цілому залежить обсяг врожаю. Тому, сучасні фермери не можуть обійтися без даної речовини, так як про гарний урожай доведеться тільки мріяти.
Що являють собою мінеральні добрива
По суті мінеральні добрива – це неорганічні сполуки, які отримані методом синтезу хімічних елементів. Такі добрива містять в собі набір поживних елементів, необхідний для повноцінного росту і плодоношення культур.
Основні види добрив
 Залежно від складу прийнято розрізняти наступні види мінеральних добрив:
фосфорні;
азотні;
калійні;
мікродобрива.
Такі добрива містять в своєму складі тільки один елемент живлення: фосфор, калій, азот. Однак, в сучасних аграрних господарствах прийнято застосовувати саме комплексні добрива.
 Які функції виконують мінеральні добрива
Не дивлячись на те, що всі корисні речовини, які необхідні для росту рослин, містяться в грунті, їх часом буває просто недостатньо. Вся справа в тому, що при регулярному вирощуванні культур на одній і тій же самій території, призводить до повного виснаження ґрунту. Таким чином, зелені рослини залишаються без необхідного для них набору поживних елементів. А коли немає прикорму, то врожаю також немає. Ось тому в такій ситуації на допомогу приходять мінеральні добрива. вони:
добре стимулюють зростання вегетативної маси;
підвищують процес плодоношення;
покращують смакові якості вже стиглих плодів;
сприяють повноті колоса.
 Які мінеральні добрива найпопулярніші?
Якщо говорити про найбільш популярних мінеральних добрив, то на першому місці – це азотні. Вони містять різну концентрацію азоту: карбамід і аміачна селітра. Саме перший компонент характеризується найбільшою ефективністю і застосовується для кореневого та позакореневого підживлення рослин.
Варто звернути особливу увагу на мінеральні добрива від компаній Хім Агро 60, Farg’onaazot, ЕвроХім, Одеський припортовий завод, Toros: продукція, яка заслуговує високої довіри.

share post:

Залишити відповідь