Економ на добриві: купуй аміачну селітру з розходом менше ніж 1 кг/100 м2 оптом та збирай вдвічі більший урожай

Вам знайома ситуація, коли склад забитий спеціалізованими добривами для кожного виду насаджень, а обіцяного урожаю ви так і не зібрали? Добрива для кожної пори року та сорту – це звучить професійно. Та справжній фермер з багаторічним досвідом знає: селітра всьому голова! Але купити сертифіковану селітру за оптовими цінами – справа відповідальна: від якості добрива та чесності продавця залежить ваш урожай цього року.

     Ми привозимо аміачну селітру від українських, грузинських, турецьких та узбекистанських виробників за найнижчими цінами в Україні. Нам важливо, щоб українське сільське господарство отримувало добрива від перевірених нами особисто постачальників. Тільки так, українські чорноземи розкриють свій потенціал, а фермери отримають щедрий прибуток.

Чому наша селітра підкорює серця агрономів?

  •       Універсальність: фермери застосовують її для всіх видів ґрунтів та рослин, будь-якої пори року та дня! Тому селітру вигідно закупляти оптом.
  •       Економія: ви знаєте про вид добрива, якого вистачає 1 кг на 100 м2? Такого не існує, окрім селітри.
  •       Діє найшвидше: селітра – це найкращий варіант добрива для ранньої весни та живлення, яке діє одразу після внесення.
  •       Дієвий азот знаходиться у селітрі у двох формах: нітратній та амонійній. Це пришвидшує ріст, масу рослини та робить урожай ряснішим.
  •       Зручність: гранульована форма швидко розчиняється у воді та починає діяти вже в перші дні.
  •       Безпека: не бійтесь передозування! Селітра не завдає шкоди рослинам, якщо ви вирахуєте неправильну дозу.

Купити аміачну селітру оптом у нашому магазині – це один клік та кілька днів доставки на ваш склад! А результатом ви зможете поділитися з нами вже цієї осені.

Застосування аміачної селітри

Ви вже переконались, чому селітра – це улюблене добриво аграріїв. Вона містить 34,4% азоту, який є основним елементом життєдіяльності рослин. Щоб у вас не залишилось жодних сумнівів, ми дамо відповідь на 2 запитання, які цікавлять фермерів перед закупівлею селітри оптом:

  •       Чи зможу я використовувати селітру взимку?

Селітра – це єдине азотне добриво, якому не загрожують низькі температури. Хочете удобрити ґрунт, коли надворі сніг та мороз? Селітра впорається з цим завданням, бо проникає під сніговий покрив. Тому її вигідно купляти за оптовими цінами і використовувати рік-два, а то й більше.

  •       Який спосіб підживлення застосувати?

Тільки прикореневе підживлення.

Селітрою вже скористались:

(вкладіть слайди з відгуками)

Доставка

     Скористайтесь доставкою нашим транспортом, який пристосований для великих оптових вантажів зі збереженням норм перевезень. За домовленістю доставляємо селітру залізницею, або самовивозом.

Послуга «Готуй сани влітку, а воза взимку» для продажу аміачної селітри оптом

Економте на зберіганні добрив: роби передзамовлення і ми доставимо їх на ваш склад у зазначений термін: на початку весни, посеред літа чи пізньою осінню!

Українські агрофірми на початку сезону потерпають від дефіциту мінеральних добрив. Показник недостачі по країні сягає 44%. А ви не залишитесь без добрив, а отримаєте їх від фірми Suvger своєчасно!

Як вигідніше купувати селітру? Яка ціна?

     Купуйте селітру оптом (від ? т): ви зекономите до 30% витрат, адже з кожним сезон вартість добрива зростає. Живлення селітрою збільшує урожай та дохід від нього як мінімум вдвічі! Переходьте у наш магазин, де ви зможете обрати добриво улюблених виробників та зібрати вдвічі більший урожай вже цьогоріч!

Хочу придбати селітру оптом

 

 

share post:

Залишити відповідь