7 фактів про дизельне паливо ЄВРО-5: ціна, характеристика та акційна пропозиція від Suvger

Купувати дизпаливо оптом вигідно, якщо ви впевнені у надійності постачальника та АЗС. В іншому випадку “вигідна” покупка потягне додаткові витрати на ремонт мотора, часте дозаправлення та допомогу автомеханіків. Щоб наші клієнти купували дизпаливо без шкоди для гаманця, ми підготували експертний огляд сімох ключових характеристик ЄВРО-5. У кінці статті — спецпропозиція для кожного читача блогу Suvger.

7 фактів про дизельне паливо
Найякісніше дизельне паливо в Україні — білоруське
Мозирський НПЗ — найвідоміший виробник дизелю у Східній Європі, який виготовляє справжній ЄВРО-5. Компанія Suvger купує дизель у Білорусі та доставляє у Київ за вигідними умовами. Тому ціна дизпалива у Suvger — знижена! Ми маємо всі сертифікати, що підтверджують оригінальність палива.

Дизель і бензин виготовляють із нафти — ціна кардинально різна
Двигун, що працює на дизелі має іншу будову. Він економніше використовує паливо, тому купувати ЄВРО-5 оптом вигідніше, ніж заправляти автопарк бензином.

Купити дизель без перевірки сертифікатів та якості палива — погана ідея
На заправці ніхто не перевіряє оригінальність дизелю, зате всі відчувають, що купили підробку: у моторі з’являються сторонні звуки, машина глохне.

ЄВРО-5 — це про екологію

З 2009 року у Європі ухвалили рішення: купувати дизель, нижче рівня ЄВРО 5 — заборонено. Це паливо забруднює атмосферу викидами сірки. У оригінальному мозирському дизелі рівень сірки не перевищує показник 10 мг на 1 кг.

60% покупок дизпалива — підробка
Ринок неякісного палива процвітає. У 60% на заправках ви купите розбавлений дизель, або ЄВРО-2 замість ЄВРО-5. Ціна дизпалива-підробки мало відрізняється від середньої на ринку, зате ремонт авто обійдеться в кругленьку суму.

Неякісне дизпаливо — повільна смерть машини
Ви помітите, що купили неякісний дизель по кількох ознаках: збільшиться розхід палива, зміниться звук роботи автомобіля та пропаде тяга. Чим світить використання підробки у довготривалій перспективі? З’являться токсичні сполуки у відпрацьованих газах, вийдуть з ладу форсунки та появиться нагар у поршнях.

Урожай залежить від якості палива
ЄВРО-2 заборонили у Європі, через критичне забруднення атмосфери сіркою. Уявіть, що станеться з вашими посівами, якщо агротехніка з підробленим паливом проїдеться по полю? Наслідки легко виміряти падінням прибутку в кінці сезону.

Де купити оригінальний дизель в Києві та Україні?

Компанія Suvger — офіційний постачальник найякіснішого в україні мозирського дизелю. Ми змінили формат купівлі дизелю оптом у Києві та пропонуємо для наших клієнтів прозорі умови покупки:
Дозволяємо брати безплатну пробу дизелю. Перевіряйте наше паливо у лабораторії, якій довіряєте.
Розливаємо дизельне паливо оптом під контролем замовника. Перевіряйте показники наливу та купуйте білоруське паливо без передплат.
Постачаємо ЄВРО-5 за зниженими цінами. Ми працюємо із Мозирським НПЗ за вигідними договорами доставки та пропонуємо клієнтам 100% оригінал.

Бажаєте домовитись про оптову закупівлю із тестуванням, або проконсультуватись? Телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

share post:

Залишити відповідь