7 нюансів, які потрібно знати перед використанням карбаміду

Ми живемо у помірному кліматі, де на долю посівів випадає безліч випробувань. Посухи, потопи, буревії, град, вірусні та паразитні хвороби — все це штурмує не тільки поля, але й прибуток фермера. Досвідчені аграрії знають — купити карбамід оптом, це інвестувати в урожайність полів та свій дохід восени. Бо тільки застосування карбаміду допоможе залишатись рослині стійкою до погодних випробувань та хвороб.

Але перш ніж ви купите карбамід оптом, вам потрібно ознайомитись із 7 нюансами цього добрива. Зберігайте статтю, а якщо бажаєте отримати детальну консультацію від спеціаліста Suvger — телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

Факт 1: сечовина збільшує ріст зеленої маси
Якщо ви хочете продати свій урожай дорожче — купуйте карбамід оптом. Застосовуйте азотне добриво, як основне та допоміжне підживлення і ваші плоди виглядатимуть соковитими і яскравими.

Факт 2: карбамід — найбільш концентроване добриво
Кристалічна біла гранула складається на 40% із азоту. Купують карбамід для того, щоб якомога швидше підживити рослину під час несприятливих погодних умов.

Факт 3: добриво захищає рослини від шкідників та інфекцій

Вам не потрібно купувати інші добрива, щоб підсилити ефект карбаміду. Добриво самостійно справляється із повноцінним захистом рослин і забезпечує презентабельний урожай.

Факт 4: карбамід підвищує якість зернових
Добриво збільшує кількість протеїну в зернових, тому ваш продукт матиме конкуренту перевагу на ринку. На етапі росту, підживлення карбамідом допоможе зерновим витримати удар зовнішніх чинників

Факт 5: карбамід — найлагідніше добриво
Якщо ви фермер-новачок — купуйте сечовину та не хвилюйтеся про передозування та опіки рослин.

Факт 6: існує всього 5 перевірених методів внесення карбаміду
Фермери вносять сечовину, як сезонне або основне добриво. Найчастіше — у формі розчину, але нерідко трапляються випадки підживлення посівів карбамідом у твердому вигляді. Фермери люблять комбінувати його із рідкими добривами, щоб отримувати ефектніший результат.

Факт 7: добриво підходить для всіх типів культур та ґрунтів
Його не потрібно додатково нейтралізовувати, чи розбавляти іншими речовинами. Карбамід однаково добре впливає на всі культури та посіви.

Факт 8: існує 1 класична норма внесення карбаміду
Сечовина добре розчиняється у воді. Залежно від потреби, її розчиняють у пропорціях: 5 грам на 1 літр води, або 10 грамів на 1 літр води. Класична норма внесення карбаміду: 5-10 грам на 1 м2 ґрунту. Розчинене добриво вносять у розрахунку 20 грамів на м2.

Факт 9: карбамід бореться проти шкідників
Ви проти хімічних засобів боротьби зі шкідниками невідомого походження? Застосовуйте сечовину! На відро води розбавте 30 грамів добрива. Поливайте рослини при температурі вище 5 градусів. Якщо посіви сильно уражені шкідником, норму добрива можна збільшити максимум до 100 грамів.

Факт 10: купувати карбамід оптом завчасно — хід конем
Наша велика аграрна країна кожного року страждає від недостачі добрив. Щоб забезпечити собі урожай та прибуток восени, купуйте карбамід заздалегідь. У компанії Suvger є спеціальна опція: замовляйте добрива завчасно — ми доставимо їх вам у будь-який період сезону! Ви економите на зберіганні речовини та забезпечуєте безперебійне живлення посівів.

Купуйте карбамід оптом від 1 тонни у Suvger — економте бюджет на суму до 9500 грн!
Бажаєте проконсультуватися зі спеціалістом?
Телефонуйте: 050 935-03-27

share post:

Залишити відповідь