7 найтиповіших питань про добриво селітру аміачну

Українські фермери використовують понад півтора мільйона тонн аміачної селітри щороку. Це найпоширеніше добриво серед аграріїв. Хоча ціна селітри аміачної доступна, не всі навчилися використовувати її ефективність на 100%. Зберігайте нашу статтю, щоб зрозуміти нюанси й підводні камені використання азотного добрива та покращити урожай 2021 року якісно!

Що таке селітра?
Це неорганічне добриво або “швидкий нітрат”, що містить 35% нітрогену. ЇЇ хімічна формула NH4NO3. Речовина належить до кислих добрив. Аміачну селітру отримують внаслідок нейтралізації азотної кислоти аміаком.

Як виглядає аміачне добриво?
Селітра безбарвна, кристалічна речовина, яка швидко розчиняється у воді. Готове добриво виглядає, як гранула білого кольору розміром від 1 до 4 мм. У “Suvger” селітра захищена від злежування та якісно зберігається без спеціальних умов.

Де і коли застосовувати аміачну селітру?
Купувати аміачну селітру вигідно ранньою весною, або в кінці зими. Її застосовують при основному та передпосівному удобренні для покращення урожайності озимих, ярих зернових, овочевих культур. Вносять локально та поверхнево.
Ми не рекомендуємо купувати селітру восени, оскільки 50% нітратної форми азоту вимиється з ґрунту промивними водами з опадів.
Селітра вибухонебезпечна?
Так, якщо ви неправильно зберігаєте її, або використовуєте в суміші із металічними порошками та детонаторами. При зберіганні на акуратних аграрних підприємствах, чи фермах, селітра безпечна.

Коли не варто купувати селітру?
Якщо ви плануєте удобрювати кабачки, патисони, гарбузи та інші баштанні культури – не використовуйте селітру. У цих плодах накопичаться нітрати, які шкодять здоров’ю та знижують цінність товару на ринку.

Чому досвідчені аграрії купують аміачну селітру оптом?
Селітри не буває забагато – вона діє, як швидка допомога для уражених посівів.
Підходить всім рослинам, крім баштанних, та ефективна на всіх ґрунтах.
Підвищує термін зберігання дозрілих плодів та забезпечує їх товарний вигляд.

Чому варто купити селітру у “Suvger”?
У нас є вибір: ви можете обрати улюбленого виробника чи країну походження добрива.
Добрива “Suvger” перевірені: наша продукція має документацію та сертифікати, які підтверджують її ефективність на практиці.
Ціна селітри – одна з найнижчих на ринку: ми працюємо без посередників, напряму із виробником. На наших добривах немає націнок.
Точна доставка і розрахунок вартості: “Suvger” убезпечує своїх клієнтів від затримок та несподіваних кінцевих сум для оплати.

Купуйте селітру від “Suvger” більш як 1 тонну – ми візьмемо логістику та доставку товару на ваш склад на себе!

share post:

Залишити відповідь