6 питань про доцільність купівлі карбаміду

Що таке сечовина?
Сечовина, або карбамід – це концентроване гранульоване добриво, де 44% складу займає азот. У ґрунті карбамід тривало живить рослину під час свого розпаду з амідної форми на аміачну і нітратну. Його хімічна формула – CH₄N₂O. Сама речовина не є лужною, чи кислою. Найкращий час для удобрення рослини сечовиною – ввечері, при температурі від 10 ° С до 20 ° С.

Чому карбамід купують оптом?
Бо сечовина потрібна рослинам, як людині повітря. Ви не отримаєте плодовитого урожаю, не захистите рослин від впливу хвороб і стихійних лих, якщо не внесете достатню кількість карбаміду. Продукція фермерів, які не купують карбамід, виглядає в’яло та несмачно.

Коли потрібно вносити сечовину?
Ми рекомендуємо купувати сечовину оптом заздалегідь, адже в країні трапляється сезонна нестача добрив. Ви не отримаєте щедрий урожай восени, якщо будете слідкувати за станом рослин. Карбамід потрібно вносити у трьох випадках:
листя жовтіє, або біліє;
рослина втрачає колір і тьмяніє;
стебла рослин погано розвиваються, або виглядають слабкими;

Чому варто купити карбамід?
Він дешево коштує і приносить помітний результат за кілька днів. Гранули швидко розчиняються у ґрунті. Добриво покращує не лише вигляд посівів, але й якісний склад. Наприклад, збільшує відсоток білка в зернових.
Сечовина універсальна для всіх рослин і ґрунтів. Її можна вносити у будь-який спосіб: як передпосівне, основне та позакореневе добриво.
Легко зберігається: карбамід від “Suvger” гігроскопічний та захищений від злежування.

Правила застосування карбаміду
Дотримуйтесь дозування: якщо боїтесь внести небезпечну дозу — розбавляйте сечовину з водою, або дозуйте добриво за рекомендацією агронома.
Удобрюйте посіви карбамідом навесні, коли рослині потрібне живлення для нормального росту.
Вносьте сечовину в траншеї до 5 см біля пагонів і загортайте зверху ґрунтом.

Чому варто купити карбамід від “Suvger”?
У нашому магазині є сечовина від різних виробників та країн – тестуйте та обирайте фаворита. Ми упаковуємо добриво у тари, які убезпечують речовину від злежування. Його легко розсіювати й зберігати, а результат внесення помітний за кілька днів.

Купуйте карбамід оптом зараз та зекономте на зростанні цін у новий посівний сезон! Потрібна професійна консультація від фахівців “Suvger”?
Телефонуйте:
380509350327
380503306097

share post:

Залишити відповідь