5 шкідливих порад, як купувати дизель Євро-5

Так і манить зекономити: купити дизельне топливо за низькою ціною у підозрілих перекупщиків – райська насолода. Не можуть ж вони вас обдурити! Або закупити великі партії палива десь у підозрілому районі міста та радіти, що зекономили тисячу гривень. Щоправда, приходиться ремонтувати щомісяця свою техніку на тисячу доларів. Мрія, а не життя! Любите так робити? Ми зібрали для вас 5 шкідливих порад, як купувати дизель Євро-5. Запам’ятовуйте та робіть скріншот:
1) Купуйте паливо за рекомендацією кума вашої тітки – механіка дяді Васі. На 30 коп. дешевший дизель ніж у конкурентів. Мотор хрипить, ламається, але ж яка економія!
2) Не перевіряйте дизель, це некультурно. Хапайте побільше палива за низькою ціною і не думайте перевіряти якість рідини. По-перше, продавці-бариги не поймуть. По-друге, а навіщо тратити на це час? Краще довше посидіти на СТО поки у вашій машині ремонтують мотор, який зламався від неякісного палива.
3) Вірте на око та ніколи не просіть показати лічильники. То погана прикмета.
4) Беріть усе й одразу: радимо закуповувати тоннами дизель за безцінь. І байдуже, що низьку ціну забезпечують дешеві добавки, якими розбавляють топливо. Погано їде машина? Зате економно!
5) Не ставте запитань. Не питайте звідки привозять дизель, чи є відповідні документи та сертифікати. Навіщо зайвий раз тривожити продавців?

Сліпо дотримуйтесь цих порад і ви отримаєте винагороду:
– розбавлене топливо та шуми в моторі;
– + 5 хвилин, щоб завести двигун, а взимку ще більше!
– корозію та залишки на поршнях та циліндрах;
Несмішно, правда? Пожартували і досить!

Де купити дизель оптом? Ви знаєте відповідь! Тисніть тут, або листайте 5 причин купити дизельне топливо Євро-5 від “Suvger”
1) Покладайтесь на Мозирський дизель
Мозирський НПЗ (Білорусь) – єдиний завод у Східній Європі, що виробляє дизель стандарту Євро-5. Інші виробники ледве дотягують до Євро-2, який оцінюють як Євро-5.
2) Купуйте якісний дизель оптом за ціною розбавлених підробок
Можна придбати розбавлене топливо, але який у тому сенс, якщо компанія “Suvger” пропонує 100% оригінальний ЄВРО-5 за аналогічною ціною.
3) Перевірте якість в лабораторії якої довіряєте. Ми хочемо, щоб ви нам довіряли: багато покупців вже купують паливо. Для нових оптовиків ми даємо можливість провести аналіз дизеля Євро-5. БЕЗКОШТОВНО. Взяти пробу і переконатися в якості можна в (НБ Жуляни, м.Київ) з відомого Мозирського НПЗ.
4) Контролюйте налив
Ми не наливаємо навмання і проводимо розлив за лічильниками під вашим контролем. Будьте впевнені, що ви вкладаєте гроші вигідно.
5) Економте на ремонті мотору
Вважаєте, що зекономили купивши паливо за безцінь? Вам здалося. Згадаєте наші слова, коли будете ремонтувати мотор у техніці по кілька разів на рік.
Купуйте дизель Євро-5 оптом сьогодні, коли його вартість на міжнародному ринку знизилась на 30-60 коп/літр, а компанія «Suvger» пропонує оптові ціни. Кілька кліків на нашому сайті і ми доставляємо паливо в домовлені терміни на ваше підприємство!

Тепер у вас є вибір: не тисніть тут, якщо ви не хочете купити найякісніший у Східній Європі дизель Євро-5 оптом
Тисніть тут та телефонуйте, щоб дізнатись деталі та балувати улюблену техніку європейським топливом!

share post:

Залишити відповідь