3 причини купувати карбамід оптом

Правила застосування сечовини та норми внесення

Незмінною класикою серед добрив залишається карбамід. 44 % його складу — це азот. Він відіграє для рослин таке ж значення, як повітря для людини. Без додаткового внесення азоту фермерські насадження стають нестійкими до хвороб та стихійних лих. Рослина матиме в’ялий вигляд, вродить мало плодів низького гатунку.
Ключова перевага карбаміду в тому, що його молекули проникають у клітини рослин у 20–30 раз швидше, ніж інші мінеральні добрива. Він діє блискавично, а результат прикореневого підживлення видно за кілька днів.

Щоби забезпечити гідний урожай восени, пильнуйте, чи немає на посівах ознак нестачі азоту:
рослина втрачає колір і тьмяніє;
листя жовтіє, або біліє;
стебла рослин погано розвиваються, або виглядають слабкими;

3 причини купити сечовину
Дешеве й ефективне азотне добриво: швидко розчиняється в грунті й покращує не лише зовнішній вигляд рослин та плодів, але і якісні показники. Наприклад, збільшує відсоток білка в зернових.
Підходить для всіх грунтів та культур: плодових, овочевих, зернових та квітів. Можна вносити, як передпосівне, основне та позакореневе добриво
Зберігається без спеціальних умов: гігроскопічне добриво в гранулах не зіпсується після довгого зберігання. Радимо купити карбамід оптом та зекономити на зростанні цін у новий посівний сезон

Як застосовувати карбамід? 3 правила
Передозування азотом спричиняє опіки в рослин. Щоби не помилитись і внесли безпечну дозу — розбавляйте сечовину з водою, або дозуйте добриво за нашими рекомендаціями нижче в тексті.
Вносьте карбамід навесні, коли рослина росте й потребує інтенсивного живлення. Посіви вимерзнуть, якщо ви удобрите їх восени.
Що робити, якщо культура висаджується восени? Удобрюйте грунт сечовиною навесні, але пам’ятайте: до 50 % азоту розчиняться в землі до посіву.
Удобрюйте карбамідом безпечно: вносьте його в траншеї до 5 см біля пагонів і загортайте зверху грунтом.

Норми удобрення карбамідом
Сечовину можна вносити 2 способами: у сухому, або розчиненому вигляді:
Сухий спосіб — це внесення сечовини в гранулах. Візьміть 5–10 г карбаміду на квадратний метр грунту. Радимо вносити на зволожену землю після дощу чи снігу навесні, аби сечовина рівномірно розчинилась у грунті. Заглубляйте гранули на 8–10 см у траншеї.
Розчинний метод — це підживлення рослин розведеною у воді сечовиною. Цей спосіб підходить новачкам, які сумніваються в точності дозування. На 1 м2 вам потрібно вносити 20 грам розчиненого карбаміду.
Як правильно розчиняти карбамід у воді? Для посівів — 5 г сечовини на відро води та м2. Під дерева та кущі — 10 г на аналогічний розрахунок.

Чому варто купити карбамід від «Suvger»?
найкраща вартість на ринку: вигідні умови поставок із закордону — це можливість запропонувати вам добрива за низькими цінами!
пакування, що зберігає властивості добрива: карбамід від «Suvger» можна купувати оптом — він не злежується, не вбирає вологу та не має терміну придатності;
є вибір: ми співпрацювали з десятками вітчизняних та іноземних виробників. З нами залишилися компанії перевірені часом і одобрені вашими схвальними відгуками.

Купуйте карбамід у гранулах з України, або Узбекистану на нашому сайті — встигніть скупитися за цінами минулого сезону!

Бажаєте проконсультуватися з агрономом безкоштовно? Телефонуйте:
380509350327
380503306097

share post:

Залишити відповідь