10 фактів про аміачну селітру: ціна, використання, характеристики

Аміачна селітра є у запасах кожного досвідченого фермера, як анальгін в аптечці людини. Це базове добриво: користь від використання селітри в рази перевищує ціну речовини. Її застосовують, як швидку допомогу: якщо посіви жовтіють та стають в’ялими, селітра “реанімує” їх за кілька днів. Щоб фермери Suvger детальніше ознайомились із характеристиками та купували селітру усвідомлено, ми підготували статтю з детальним розбором особливостей добрива.

10 фактів про аміачну селітру
Селітру застосовують з ранньої весни
Це перше добриво, яке використовують у новому сезоні. Аміачна селітра — це дві форми азоту: нітратна та амонійна. Вони легко проникають, засвоюються на тало-мерзлому ґрунті та в розпал сезону. Добриво тривало живить ґрунт під час затяжних зим.

Застосування селітри — довгострокова інвестиція
Амонійна форма азоту довго розщеплюється та повільно і тривало живить посіви. Вона допомагає рослинам із тривалим вегетаційним періодом рясно зацвісти та вродити здорові плоди.

Досвідчені фермери не використовують селітру восени
Дощі та ґрунтові води вимиють добриво з ґрунту. Осінь — це час купувати аміачну селітру, щоб мати запаси з ранньої осені та зекономити на щорічному підвищенні цін.

Селітра може бути шкідливою
Передозування добривом, як передозування таблетками — викликає зворотний ефект. Якщо ви удобрите рослини надто концентрованим добривом, наслідки будуть наступними: цвіт деформується, ріст посівів прискориться, листя слабшатиме, а рослини стануть сприйнятливішими до шкідників та інфекцій.

Лужні ґрунти — дружні до селітри
Удобрювати нейтральні ґрунти аміачною селітрою можна без додаткових речовин. Проте на кислих ґрунтах ви зашкодите посівам селітрою, якщо не нейтралізуєте її вапном.

Селітру застосовують у три етапи
Якщо ранньою весною паростки розвинені добре, то використовуйте 80-120 кг добрива. На другому етапі, норма внесення селітри орієнтовно така ж — відштовхуйтесь від обсягів добрива, які ви внесли навесні. На третьому етапі застосовуйте близько 100-200 кг добрива.

Добриво вибухонебезпечне
Якщо селітра зберігається при температурі понад 32 градуси за Цельсієм, є ймовірність, що вона вибухне. Продукція від Suvger виготовляється в тарах, що захищають добриво від вологи та злежування. Проте будьте обачними та дотримуйте норм зберігання селітри.

Селітра прискорює ріст
Добриво посилює імунітет рослин до зовнішніх факторів та внутрішніх захворювань. Тому посіви починають швидше рости й набирати масу. Не забудьте про зворотний ефект: після передозування селітри рослини почнуть гіперактивно рости та частіше хворіти.

Купити селітру оптом — вигідніше
Великі агрофірми та досвідчені фермери знають, що купити селітру оптом заздалегідь — це запорука урожайності. Порахуйте самі: підживлювати посіви селітрою потрібно 3-5 раз в рік. Докуповувати добриво впродовж сезону малими частинами — це переплачувати за розцінками, що постійно ростуть. Компанія Suvger пропонує вам купити селітру оптом від 1 тонни зараз та заощадити до 9500 грн!

У Suvger — найдешевше
Ми укладаємо вигідні договори та умови доставки з різними країнами-експортерами. Переходьте у наш магазин та обирайте улюбленого виробника!

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію від експерта Suvger, чи дізнатися більше про оптові закупівлі? Телефонуйте!
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

share post:

Залишити відповідь