Як зрозуміти, що ви купили неякісне дизельне паливо? Порівнюємо роботу ЄВРО-5 та ЄВРО-2

Купити дизпаливо оптом за низькою ціною — вигідна ідея, якщо вам “попадеться” оригінальне пальне. Десятки власників автопарків та машин звертаються до нас з проблемою: купили ЄВРО-5 і виявили, що це ЄВРО-2! Техніка виходить з ладу, постійний ремонт… “Вигідна покупка” стає серйозним збитком для підприємства.

Чи потрібно купувати дизель оптом?
Так, якщо ви хочете зекономити бюджет. Ні, якщо ви купуєте у неперевірених постачальників. Знайдіть підприємство, яка пропонує оригінальне паливо і має всі сертифікати якості. Компанія Suvger дозволяє своїм клієнтам безплатно брати пробу дизелю і перевіряти його у будь-якій лабораторії. У нас ви придбаєте оригінал ЄВРО-5 з Мозирського НПЗ за оптовими цінами!

Що таке дизельне паливо?
Це в’язка жовтувата рідина, що характеризується цетановим значенням (від 48 до 55). Її виробляють із нафти, як і бензин. Різниця між паливами полягає у вартості використання: ціна дизелю нижча завдяки особливій конструкції двигуна внутрішнього згорання. Він економить розхід палива.

Стандарт якості дизельного пального — ЄВРО-5. Він дозволений у європейських країнах та приносить меншу шкоду довкіллю. В Україні його виробляють за стандартом ГОСТ 3868-99. Мозирський дизель, який можна купити оптом у Києві від Suvger, відповідає вимогам: рівень сірки у ньому не перевищує показник 10 мг на 1 кг.

Чому у 60% випадках ви купуєте неякісне дизпаливо?
Схема 1
На заправках розбавляють паливо та продають за звичайною ціною.

Схема 2
Замість ЄВРО-5 вам підсувають низькосортне ЄВРО-2.

Чому не можна використовувати заборонене в Європі паливо ЄВРО-2?
ЄВРО-2 — це екологічний стандарт, що визначає вміст шкідливих речовин у вихлопах. Він був прийнятий у далекому 1995 році, коли про проблеми екології лише починали говорити, а машини були примітивнішими. У 2009 році прийняли стандарт ЄВРО-5, який позитивно впливає на двигун автомобіля та викидає менше токсичних речовин в атмосферу.

Як ви відчуєте, що купили дизель оптом у недобросовісних постачальників?
Збільшиться розхід палива;
Зміниться звук роботи автомобіля;
Ускладниться хід машини;
З’являться токсичні сполуки у відпрацьованих газах;
Вийдуть з ладу форсунки;
Пропаде тяга;
Появиться нагар у поршнях;
Автомобіль почне глохнути.

До чого призводить покупка неякісного дизельного палива?
Поламання моторів. Так, ви зекономите на купівлі дизпалива оптом на першій-ліпшій заправці, але витрати на ремонт автопарку перевищать вигоду від покупки.
Забруднення екології. Якщо ви не екоактивіст, то подумайте про якість посівів, які оброблятиме техніка з низькосортним дизелем. Рослини можуть постраждати, захворіти, або втратити свої якісні та кількісні показники.

Як вийти із ситуації?
Компанія Suvger — офіційний постачальник найякіснішого в україні мозирського дизелю. Нам довіряють по 3-х причинах:
Дозволяємо брати безплатну пробу дизелю. Перевіряйте наше паливо у лабораторії, якій довіряєте.
Розливаємо дизельне паливо оптом під контролем замовника. Перевіряйте показники наливу та купуйте білоруське паливо без передплат.
Постачаємо ЄВРО-5 за зниженими цінами. Ми працюємо із Мозирським НПЗ за вигідними договорами доставки та пропонуємо клієнтам 100% оригінал.

Бажаєте отримати детальнішу безплатну консультацію для закупівлі білоруського дизелю? Телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

Чекаємо вас у будні дні у НБ Жуляни, Київ!

share post:

Залишити відповідь