Чому українські аграрії купують карбамід оптом? Повна інструкція із використання добрива

Карбамід — це улюблене швидкодійне та найбільш концентроване добриво фермерів, що на 40% складається з азот. Його виготовляють у вигляді кристалічних білих гранул. Ціна карбаміду дешевша за аналоги. Його застосовують як основне добриво та підживлення, яке допомагає залишатися рослині стійкою протягом сезону.

Оптові закупівлі карбаміду від 1 тонни у Suvger зекономлять ваш бюджет на суму до 9500 грн! Бажаєте проконсультуватися зі спеціалістом? Телефонуйте: 050 935-03-27

Чому купувати карбамід оптом — вигідна інвестиція?
Добриво виробляє стійкість рослин до шкідників та інфекцій. Якщо ви використовуєте карбамід, то можете забути про додаткові витрати на порятунок посівів.
Карбамід швидко засвоюється та не потребує специфічних умов зберігання.
Вміст азоту в ґрунті впливає на урожайність рослин. Не очікуйте, що восени з‘являться соковиті овочі та фрукти, якщо ви не інвестували у їх ріст карбамідом.
Добриво пришвидшує ріст здорової зеленої маси й збільшує кількість протеїну у зернових культурах.
Карбамід не залишає опіків на рослинах.

5 варіантів внесення карбаміду:
Основне добриво;
Сезонне підживлення;
У твердому вигляді;
У формі розчину;
У поєднанні з іншими рідкими добривами.

Особливості карбаміду
Добриво підходить для всіх ґрунтів та культур.
Карбамід не вимивається з ґрунту завдяки особливому складу молекул.
Добриво нешкідливе для тварин, які споживають посіви.

Застосування карбаміду
У складі карбаміду є близько 46,2% азоту, тому добриво легко проникає у ґрунт та не загрожує надлишковою нітрацією. Фермери застосовують сечовину в обов’язковому порядку, адже вона впливає на будівництво молекул в рослині та вміст протеїну.

3 правила застосування карбаміду:
Не вносьте сечовину на поверхню ґрунту, адже він окислить його. Для нейтралізації негативної дії використовуйте вапно.
Якщо рослинам не вистачає азоту, а молоді плоди обламуються і гинуть, оприскуйте рослини карбамідом зі спеціального дозатора.
Підживлюйте посіви навесні, коли рослинам потрібен каталізатор росту. Якщо удобрите рослини восени, є ймовірність, що пришвидшиться ріст рослин і вони обмерзнуть взимку.

Приготування карбаміду
Сечовина добре розчиняється у воді. Залежно від потреби, її розчиняють у пропорціях: 5 грам на 1 літр води, або 10 грамів на 1 літр води. Класична норма внесення карбаміду: 5-10 грам на 1 м2 ґрунту. Розчинене добриво вносять у розрахунку 20 грамів на м2.
Застосування карбаміду проти шкідників
Якщо ви не бажаєте використовувати хімічні засоби для виведення шкідників, скористайтесь сечовиною. На відро води розбавте 30 грамів добрива. Поливайте рослини при температурі вище 5 градусів. Якщо посіви сильно уражені шкідником, норму добрива можна збільшити до 100 грамів. Це максимально допустимий безпечний розчин для рослин.

Suvger рекомендує обов’язково вносити карбамід для картоплі, пшениці, жита, овесу, буряка, кукурудзи та подібних культур. Добриво забезпечить отримання конкурентоспроможного урожаю восени.

Щоб ваше фермерство не стало жертвою сезонного дефіциту добрив в Україні — замовляйте карбамід оптом та економте до 20% бюджету!

Телефонуйте, щоб отримати безплатну консультацію: (050) 935-03-27

share post:

Залишити відповідь