Селітра аміачна оптом – це хіт сезону 2020-21: характеристики, застосування та переваги

Якщо серед усіх добрив найпопулярніші азотні, то серед азотних фермери обирають селітру аміачну. У компанії “Suvger” вона розкуповується за оптовими цінами до посівного сезону. У чому секрет популярності? Селітра аміачна містить головний елемент для рослин – азот. Без нього ви виростите хворобливі посіви з кількома в’ялими плодами. Без селітри не обійтись, якщо ви хочете отримати конкурентний товар для продажу..

Що вам треба знати перед покупкою? Характеристика селітри
Селітра – мінеральне добриво, яке містить 34,4% азоту. На вигляд, це кристалічна безбарвна речовина. Азот міститься у нітратній та аміачній формах. Завдяки цьому добриво засвоюється моментально та одразу діє. Магнієва добавка у речовині пожвавлює фотосинтез.

Чому купити аміачну селітру оптом – вигідно? 3 аргументи
1) Ви економите: фермери купують селітру оптом, адже вона підходить для всіх видів рослин, а її розхід 1 кг на 100 м2. Залишків, які можуть швидко зіпсуватися, у вас не залишиться;
2) Найшвидший лікар для рослин: потрібно за кілька днів відновити уражені посіви після зими? Використовуйте селітру, яка містить азот у нітратній формі. Він проникає у промерзлий грунт та живить рослину до її відновлення;
3) Ви у безпеці: минулого року 44% українських фермерів постраждали через нестачу добрив. Убезпечте себе та купуйте аміачну селітру оптом тут. Для її зберігання не потрібно спеціальних умов, або скористайтесь послугою “Готуй сани влітку” (детальніше внизу статті).
4) Збільшіть прибутки: якщо ви не використовуєте азот, то втрачаєте 30% потенційного врожаю. Без добрива ваша продукція буде неконкурентною через ураження, маленькі розміри та сухість волокон.

Турбує питання, що краще: селітра аміачна чи карбамід? Шукайте відповідь у попередній https://suvger.com.ua/blog/ammiachnaya-selitra-i-karbamid/ .
Я куплю аміачну селітру оптом, а як її застосовувати?
● Селітру можна давати в руки фермеру новачку: її м’яка дія не зашкодить рослині у будь-якому дозуванні.
● Удобрюйте селітрою грунт та посіви круглорічно, незалежно від доби та фази місяця.
● Вона проникає під сніговий покрив, тому підтримувати грунт селітрою можна взимку.
● Закуповуйте добриво завчасно, щоб підживити та відновити примерзлі та пошкоджені рослини після зими.

Перевага селітри від “Suvger”:
1) Різноманітність країн-виробників: тисніть тут, щоб обрати селітру, яку ми привозимо з Казахстану, Туреччини, Узбекистану та від українських виробників.
2) У нас дешевше: ми уклали вигідні умови співпраці та експорту з виробниками, без постачальників, тому пропонуємо вам добрива за найнижчими цінами.
3) Тільки оригінали: наші добрива мають усі сертифікати та документацію, що підтверджує їх склад та оригінальне походження.
4) Безпечна тара: ми упаковуємо селітру у водонепроникні пакети, які захищають добриво від ударів.

Хочу купити селітру оптом! Кроки:
1) Заходіть у наш магазин та обирайте селітру за оптовими цінами;
2) Вкажіть обсяг добрива, який хочете отримати та заповніть заявку;
3) З вами зв’яжеться менеджер для узгодження доставки та умов оплати;
Спеціальна пропозиція “Готуй сани влітку” для завбачливих господарів
Немає місця для зберігання добрив? Робіть передзамовлення селітри і ми доставимо її в потрібний час: на початку посівів, наступного літа чи цієї осені!

Урожайність – це прибутково! Збільшіть її вдвічі з добривами від компанії “Suvger”

share post:

Залишити відповідь