Рідке добриво КАС-32 – це потрійне живлення посівів: характеристика, застосування та чому вигідно купувати оптом?

Шукаєте добриво, яке починає діяти одразу після внесення та тривало живить рослини? Надоїло вносити кілька видів добрив десятки раз на рік? Ми знаємо вихід для лінивих та ощадливих фермерів, які отримають цієї осені у 2 рази більший урожай, якщо натиснуть https://suvger.com.ua/product/kas-32-ukraine/ та зроблять замовлення. Для тих, хто хоче знати про КАС-32 більше, рекомендуємо читати далі.
Характеристика КАС-32
Карбамідно-аміачна суміш – це співвідношення 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19, 4% води та 0,5% аміачної води. Щільність рідкого КАС-32 до 1,34 кг/м3.
.Три компоненти для потрійної дії:
● Амонійний азот
Рослини його не споживають одразу. Спершу амонійний азот відкладається у грунті, де мікроорганізми та температура перетворюють його в нітрат. Компонент не вимивається водою та талим снігом, тому сміливо вносьте його в березні та в місцевостях, де вода підходить високо до поверхні землі.
● Нітратний азот
Його сила у швидкому проникненню до кореневища. Він одразу живить рослину та забезпечує її здоровий ріст та соковиті плоди.
● Амідний азот
Проникає в рослину через листя, а під дією сонця трансформується двічі: в амонійний азот, а потім в нітратний. Що це дає? Рослина отримує корисне живлення удвічі довше, ніж при інших добривах.

10 сильних сторін КАС-32 за які його люблять рослини та фермери
1) Підвищує врожайність до 30% за рахунок 3-х вищезгаданих компонентів та довготривалому азотному живленню;
2) КАС-32 безпечний: у ньому немає аміаку у вільному стані, тому він не випаровується і не завдає шкоди здоров’ю фермерів;
3) Компоненти добрива не розносяться вітром та вологою, тому ними можна удобрювати без заглиблення;
4) Єдине добриво з 3-ма формами азоту та найбільшою живильною здатністю;
5) Контроль у ваших руках: добриво рівномірно розприділяється та легко дозується;
6) Економте ресурси та додавайте до добрива рідкі мінеральні компоненти: гербіциди, регулятори, макро- і мікроелементи;
7) Легко проникає у ґрунт під час посухи та живить рослини;
8) КАС-32 сприяє засвоєнню рослиною найбільшої кількості азоту;
9) Підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов;
10) Дешевша за КАС тільки аміачна вода. Але КАС-32 безпечніша у використанні та легше піддається дозуванню та розприділенню на посівах.
Поради: як і коли вносити КАС-32?
Купити оптом КАС-32 від компанії “Suvger”- це вигідна інвестиція у майбутній врожай: ви отримуєте добриво готове до застосування.
➔ Чим вносити добриво? Штанговим оприскувачем або керамічним розпилювачем;
➔ Куди? Під основний обробіток, передпосадкову культивацію та прикореневу підкормку;
➔ КАС-32 для озимих культур: не розбавляйте добриво водою. Вносьте як підкормку під основний обробіток по таломерзлому грунті;
➔ Підкормка зернових: вносьте під культивацію та основний обробіток за допомогою розливних труб від періоду виходу рослини в трубку до молодих зернин;
➔ Яка доза внесення КАС-32? Це залежить від рослини, сорту, типу грунту, погодніх умов і т.д. Рекомендуємо перед внесенням проаналізувати ці фактори.
➔ Який розхід КАС-32? Вам потрібно 250-300 л/га.
P.S.: Вносьте добриво прикореневим способом при температурі до +20°С рано-вранці, або ввечері.

Фермери купують КАС-32 оптом від “Suvger”
Ми домовились про вигідні умови співпраці з країнами-виробниками та налагодили експорт без посередників, щоб пропонувати вам КАС-32 за найнижчими цінами на ринку. Натискай https://suvger.com.ua/product/kas-32-ukraine/ , щоб обрати потрібну кількість добрива та заповнити форму реєстрації. Після цього вам перетелефонує наш менеджер та узгодить умови доставки та оплати.

Спеціальна пропозиція: готуй сани влітку!
44% господарств в Україні зазнають збитків через дефіцит добрив навесні. Ми хочемо уберегти вас від втрат та забезпечити спокій у передпосівний ажіотаж. Робіть замовлення добрив зараз і ми привеземо їх у потрібний час: навесні 2021, влітку 2022 року чи пізньою осінню 2020 року! Ви зекономите гроші на поганому урожаї та зберіганні добрив! Переходьте https://suvger.com.ua/product/kas-32-ukraine/ для замовлення.

share post:

Залишити відповідь