Рідке добриво КАС-32: аміачна селітра та карбамід в одному флаконі!

Класичні добрива втрачають популярність: шкідники пристосувалися до їх дії, а ефект став непомітним. Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Ми пропонуємо вам купити КАС-32 та інвестувати у свої посіви інноваційне підживлення. Склад КАС-32 — це водні розчини селітри та карбаміду у співвідношенні 44,3% до 35,4%.

Рідке добриво КАС-32 — “молодий” засіб, що існує на ринку близько 30 років. Консервативні аграрії з недовірою ставляться до нового добрива, але прогресивні клієнти Suvger у захваті від дії та ціни КАС-32.

Важливо! У магазині Suvger ви можете купити КАС-32 у каністрах із доставкою! Щоб уточнити особливості та вартість послуг — телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

3 характеристики КАС-32 за які його обирають аграрії
Добриво містить 3 форми азоту:
Нітратний азот — екстрене живлення
Засвоюєтеся миттєво через кореневище рослини. Він впливає на стійкість рослини до хвороб та погодних умов. Забезпечує здоровий ріст посівів.

Амідний азот — тривала підтримка
Трансформується в амонійний, а потім в нітратний азот. Завдяки довгому перетворенню, амід тривало живить рослину і допомагає їй пережити несприятливі умови.

Амонійний азот — непряма дія
Не засвоюється рослиною, а перетворюється в нітрат під дією мікроорганізмів. Амонійний азот підвищує родючість ґрунту та забезпечує рясний і здоровий урожай.

7 переваг використання КАС-32
Проникає у ґрунт швидко і легко засвоюється кореневищем.
Не шкодить посівам при внесенні на будь-якому етапі росту.
Підходить для всіх кліматичних зон.
Поєднує у складі дію двох популярних добрив.
Ціна КАС-32 доступна, а ефект від удобрення перевершує інвестиції.
Поєднується з іншими добривами та мікроелементами.
Не потребує спеціальних умов зберігання, чи перевезення.

Коли удобрювати ґрунт рідким добривом?
Навесні: 3 форми азоту позитивно впливають на ріст рослин. Підживлюйте ґрунт до посівів, щоб не хвилюватися за перевищення дози та гарантовано отримати позитивний ефект. Вносьте рідке добриво КАС-32, коли температура повітря нижча 10 градусів за Цельсієм. Розбавляти водою не потрібно.

Перед виходом рослини в трубку: цей етап не варто пропускати, якщо ви хочете отримати рясний і стійкий урожай. Норма внесення КАС-32 не повинна перевищувати 30 кг/ Га. Добриво розбавляйте водою у співвідношенні 1:2.

Восени: не застосовуйте КАС-32 восени без нагальної потреби. Азот погано впливає на перезимівлю рослин.

Бажаєте купити КАС-32 у каністрах, але бажаєте проконсультуватись з агрономом перед замовленням? Телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

share post:

Залишити відповідь