Підсилення посівів мінеральними добривами: коли і як вносити селітру аміачну?

Страх фермера — побачити, що бур‘яни стали ряснішими, а листя рослин почало жовтіти й припинило ріст. На цей випадок досвідчені аграрії зберігають запаси селітри аміачної від Suvger, яку купують за оптовою ціною від 1 тонни.

Чому купувати селітру оптом та ще й в таких кількостях — це вигідно?
Селітра — це добриво, яке потрібно мати під рукою. Це швидка допомога, яку потрібно застосовувати тут і зараз. Ціна селітри не вдарить по вашій кишені, а результат внесення аміачної селітри видно за тиждень — посіви знову стають зеленими та сильними.
Селітра від Suvger не злежується і не потребує специфічних умов зберігання. Про безпечні норми внесення селітри розповідаємо в кінці статі.
Добриво підходить для всіх ґрунтів та кліматичних зон. Застосування селітри не вимагає специфічних умов чи приладів.

Особливості селітри
Селітра — найвживаніше азотне добриво, яке стало популярним завдяки двом властивостям:
швидкорозчинність та висока проникність;
універсальність для всіх кліматичних зон та ґрунтів.

Коли вносити аміачну селітру?
Планово
Навесні
Купити мінеральні добрива до початку сезону — це отримати густі та сильні посіви влітку. Селітра пришвидшує процес кущіння, підвищує густоту посівів, збільшує кількість члеників колосового стрижня.
Посеред сезону
Аміачна селітра відповідає за врожай зерна та якість колосків. ЇЇ вносять на початку виходу рослин у трубку.
Під час колосіння
У період від колосіння до наливу зерна, бажано внести 100-200 кг селітри. Це збільшує тривалість діяльності верхніх листків, оптимізує фотосинтез та покращує якість зерен. Купити аміачну селітру оптом — це інвестувати у якість свого урожаю та прибуток восени.
Позапланово
Якщо посіви жовтіють, або листя втрачає колір, врятуйте урожай селітрою.
Якщо рослини стали схильними до захворювань і слабкими — підкріпіть їх “імунінтет” добривом від Suvger.
Досвідчені фермери знають, купити селітру оптом заздалегідь — це запорука урожайності. Для 5-разового підживлення вам не вистачить ні бюджету, ні бажання, щоб докуповувати селітру з націнками впродовж сезону.

Як застосовувати селітру?
Використовуйте захисний одяг, рукавиці та маску, щоб уникнути опіків. Селітра не є агресивним добривом, проте невдале дозування пошкодить посіви. Ми рекомендуємо дотримуватись наступного розрахунку на 1 м2:
Морква та огірки — 45 г.
Горох — 15 г.
Капуста — 30 г.
Редис — 15 г.

Невдала інвестиція
Suvger не радить вносити аміачну селітру восени: дощі та ґрунтові води вимиють добриво з ґрунту. Урожайніша інвестиція — удобрювати таломерзлий ґрунт навесні.

Чому не варто імпровізувати з дозуванням селітри?
Вчений Парацельс казав: «Усе ліки, усе отрута. Різниця в дозуванні». Це правило працює під час удобрення ґрунту. Якщо ви внесете забагато селітри, посівам загрожує:
деформація цвіту;
надмірний ріст;
слабкість листя;
сприйнятливість до шкідників та інфекцій.

Досвідчені фермери вносять аміачну селітру понад 3 рази протягом року. Щоб вам вистачило добрива і фермерство не потерпіло збитки внаслідок неврожайності — переходьте на наш сайт та робіть завчасне замовлення. Ми доставимо добриво у домовлений час!

Купуйте селітру оптом від 1 тонни та заощаджуйте до 9500 грн!
Щоб отримати експертну безплатну консультацію — телефонуйте: 050 935-03-27

share post:

Залишити відповідь