Постачаємо білоруський дизель ЄВРО-5 за оптовою ціною

Дешеве дизельне паливо – це рятівний круг для агробізнесу, дорожньо-транспортних підприємств та інших компаній, де основну роботу виконують машини. Вартість бензини росте, а з нею і втрати бізнесу, ціни на продукти й товари. Спеціалісти компанії Suvger вивчили ситуацію на українському ринку та домовились про постачу мозирського дизелю за найнижчими цінами.

Чому підприємствам варто купувати дизельне паливо ЄВРО-5 оптом?
Вартість дизпалива протягом 2020 року впала на 30-60 коп. Тобто у великих об’ємах закупівель ви відчуєте економічну вигоду. Запас дизелю за оптовими цінами убезпечить вас від необхідності терміново докуповувати неякісне, розбавлене паливо. Ви застрахуєте себе від підробок.

Переваги купівлі мозирського дизелю
Це найякісніше дизельне паливо у Східній Європі, яке коштує дешевше за розбавлені підробки регіональних АЗС.
ЄВРО-5 – це турбота про навколишнє середовище. Недобросовісні постачальники підмінюють дизель ЄВРО-5 низькосортним ЄВРО-2, який заборонений екологічними стандартами.
Мозирський дизель забезпечує безпереривне і довговічне функціонування мотору. Він не залишає осаду у поршнях. З білоруським паливом машина заводиться за кілька секунд.

У Києві, де знаходиться компанія Suvger, ми розробили прозору і зручну систему закупівлі дизелю оптом:
Клієнт контролює налив: перевіряйте показники наливу на місці й купуйте без переплат;
Безкоштовний тест-драйв: беріть дизельне паливо на перевірку у лабораторії, якій довіряєте;
Вартість нижча, ніж у підробки: на вітчизняних заправках у 6 з 10 випадків розбавляють дизель і продають за середньою ціною. У нас ви купуєте перевірене роками білоруське паливо, що коштує як фальшивка.

Бажаєте отримати детальнішу безкоштовну консультацію для закупівлі білоруського дизелю? Телефонуйте:
(050) 935-03-27
(050) 330-60-97

Чекаємо вас у будні дні у НБ Жуляни, Київ!

share post:

Залишити відповідь