Магазин мінеральних добрив «Suvger»: збільшуємо урожаї та впроваджуємо нову агрокультуру в Україні!

Компанія «Suvger»

— це команда аграріїв та підприємців. Ми не тільки продаємо добрива, а прагнемо розв’язати проблеми агробізнесу в Україні. Чому в Європі, де немає чорнозему, урожайність вища в кілька раз? Чому родюча Україна експортує продовольчі товари, а не виготовляє їх? Як використати потенціал чорноземів, а не руйнувати землю?
Халатне поводження з грунтом, розорення, застосування неякісних добрив та невчасна закупівля знижують врожайність культур на 15–30 % щороку! Понад 20 років головною проблемою залишається нестача мінеральних добрив — дефіцит складає 34 %!
Чому виникла компанія «Suvger»?
Ми вирішили постачати українські холдинги та ферми перевіреними добривами з Узбекистану, Туреччини, Грузії та інших країн, щоби витіснити підробки та запобігти зниженню урожаю.
Привчити українських фермерів робити вчасні закупки міндобрив та планувати свій урожай. Менше збитків — більше прогнозованих прибутків.
Закохати українців у вітчизняну продукцію, підвищивши її якісні характеристики добривами. Аби ми не шукали на базарі білоруської картоплі, чи турецьких персиків, а купували херсонський та одеський урожай.

Як ми йдемо до своєї місії?

не обмежуємось одним постачальником: працюємо з вітчизняними та іноземними заводами, щоб аграрії мали вибір. Дбаємо, щоби на нашій вітрині залишалися виробники, яких ви схвально оцінюєте.
дбаємо про ретельне пакування добрив: наша продукція не гігроскопічна, не злежується та не потребує специфічних умов зберігання.
пропонуємо найкращі ціни на ринку: ми співпрацюємо із заводами без посередників і перекупщиків. Доставляємо товар від країни-виробника прямо до ваших складів;
в наявності 4 сезони 24/7: ми закуповуємо мінеральні добрива із великими запасами, щоби забезпечити фермерів у кризовий період;
оригінали: усі міндобрива продаємо в оригінальних упаковках та маємо документи/сертифікати від виробників

Наша особливість: чітко вказуємо дату доставки й кінцеву ціну покупки — без несподіванок.
З ким ми співпрацюємо? Від великих агрохолдингів до маленьких фермерських господарств.

Зібрали замовлення вагою більше ніж 1 т? Ми доставимо міндобрива на ваш склад та самостійно продумаємо логістику.
Купуєте добрива оптом більше 1000 т? Ми даруємо знижки!

Щоб детальніше дізнатися про знижки, або проконсультуватися з агрономом — телефонуйте:
380509350327
380503306097

А ви готові розкривати потенціал українського агробізнесу разом із нами? «Suvger» — збільшуємо прибутки аграріїв та зменшуємо імпорт!

share post:

Залишити відповідь