Дизпаливо з Мозирського НПЗ: ціна, переваги, особливості

Мозирський НПЗ – це найпотужніший нафтопереробний завод Білорусі. Понад 50% дизелю в Україні – це мозирський продукт. Такі дані дають АЗС та великі імпортери, які імпортують дизельне паливо оптом. Але чи насправді це так?
Ні, понад 60% дизелю ЄВРО-5, який ви купуєте – це підробка, або розбавлений оригінал. Якщо ви разово купите такий продукт – це не зашкодить вашому мотору. Але оптова покупка дизелю у неперевірених дилерів може вивести техніку із ладу.
Як зрозуміти, що ви стали жертвою шахраїв? Ви купили дизельне топливо за середньою ціною на ринку, але машина заводиться не одразу. В моторі з’являється шум. Занижена ціна ЄВРО-5 на неперевіреній заправці свідчить, що замість ЄВРО-5 вам найімовірніше продали низькосортний ЄВРО-2.

Ми рекомендуємо купувати дизельне паливо оптом за зниженою ціною у “Suvger” трьом типам клієнтам:
власникам підприємств, які мають власний автопарк;
агрокомпаніям та фермерствам;
власникам мобільних АЗС, які хочуть платити менше за оригінальний ЄВРО-5;

Чому ми постачаємо в Україну білоруське паливо?
Ми працюємо напряму із заводом, тому впевнені у оригінальності палива. Закупівля дизелю за ціною виробника дозволяє нам встановити одну із найнижчих цін на ринку.
У Східній Європі тільки Мозирський НПЗ робить дизель, який відповідає європейським стандартам ЄВРО-5 та має відповідні сертифікати.
“Suvger” співпрацює із українськими фермерами роками. Ми не можемо постачати неякісне дизпаливо оптом, яке підведе наших клієнтів посеред посівного сезону. Ми цінуємо постійних замовників та довіру нових покупців.

Бажаєте купити дизель ЄВРО-5 оптом, але сумніваєтесь щодо якості палива? Приїжджайте в компанію “Suvger” (НБ Жуляни, Київ) щоб БЕЗКОШТОВНО взяти пробу з нашого дизеля на аналіз в лабораторії!

Ми та наші постійні клієнти перевірили якість мозирського дизелю – рекомендуємо спробувати вам! Це паливо зекономить ваші кошти на ремонт моторів машин та сільськогосподарської техніки!
Телефонуйте для консультації:
+380509350327
+380503306097

share post:

Залишити відповідь